İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim

Müşteri Takip ve Yönetim Gelişmiş Paket

Yazılım/Firma: SugarCRM

120 ülkede 1.5 milyon kullanıcının tercihi SugarCRM, az kaynak tüketimi, kolay öğrenim ve kullanımı ile Pazarlama, Satış, Destek ve Aktivite yönetimlerini web üzerinden yapabileceğiniz gelişmiş ve popüler bir CRM çözümüdür.

Satış yönetimi
Pazarlama yönetimi
Destek yönetimi
Kullanıma hazır
19.50$
Aylık Ödeme
SATIN AL

Tüm dünyada sıklıkla kullanılan, kolay, az kaynak tüketen ve bir CRM'in yapması gereken bir çok özelliğe kendiliğinden sahip popüler bir CRM uygulamasıdır. Özellikle kurulduktan hemen sonra kullanabilmenin verdiği avantaj ile hızlı bir şekilde CRM'e geçiş yapabilirsiniz.

Bu ürün şu anda sadece İngilizce dil desteği ile sunulmaktadır.

Bu uygulama kendi topluluğu tarafından desteklenmektedir. SugarCRM desteği için lütfen ilgili yazılımın web sitesini ziyaret ediniz.

Profesyonel destek, özelleştirme ve entegrasyon hizmetleri için Terakom'un sunduğu destek hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Geri ödeme ancak ve ancak sunucu imajı ilk kurulurken çalışmaz, ilk kurulurken yaratılamaz veya ilk kurulum sırasında yanlış çalışırsa yapılmaktadır. Sunucu kullanılmaya başlandıktan sonra geri ödeme yapılamaz.

		                    	Bu uygulama açık kaynak kodlu bir uygulama olduğundan açık kaynak kod lisansına sahiptir. Detaylı bilgi için lütfen tedarikçinin web sitesini ziyaret ediniz.		                    

Uygulamayı denemek veya kullanmak için şimdi