İşleme güvenle devam etmek için sisteme giriş yapmalısınız.
Ücretsiz hesap oluşturabilir veya başka bir hesapla giriş yapabilirsiniz.

PlusClouds Bulut Bilişim

Web Güvenlik Testi

Yazılım/Firma: Outpost24

İsveç kökenli, Türkiye dahil 35+ ülkede hizmet veren Outpost24 firmasının Güvenlik Açıklarının Tespiti ve Giderilmesi konusunda geliştirdiği Web Güvenlik Testi ile web tabanlı site veya uygulamalarınızın açıklarını tarayabilir ve sonuçları rapor olarak alabilirsiniz.

Tam otomatik
Düşük maliyetli
Güvenilir
Türkçe raporlama desteği
120.00$
Tek Sefer
SATIN AL

Testler randevulu olarak yapılacaktır. Ödeme yapıldıktan hemen sonra Secwis müşteriyi arayacak ve randevu için tarih alacaktır. Sistem tarafından ilgili gün ve saatte otomatik olarak çalışacak güvenlik testleri ortalama 4-7 gün aralığında çalıştıracak ve bu süre zarfında çıkan tüm hataları, muhtemel çözümleriyle beraber, rapor halinde müşteriye sunacaktır.

Doğru IP adresinin verilmesi, test edilecek uygulama veya sunucunun, eğer gerekliyse, doğru DNS ayarlarının yapılmış olması müşterinin sorumluluğundadır.

Test sırasında sunucu zorlanabilir veya erişilemiyor olabilir, bu sebepten ayrı bir test ortamı yaratmanız tavsiye edilir.

Daha fazla bilgi için lütfen tedarikçi ile görüşünüz.

Ücret iadesi ancak testin icrası gerçekleşmediğinde uygulanır. Test'e başlanması için onay verildiğinde ücretin tamamının veya bir kısmının geri ödemesi yapılmaz

		                    	Ürünün son kullanıcı lisans sözleşmesi ve ürün hakkında detaylı bilgi için; http://www.outpost24.com/		                    

Uygulamayı denemek veya kullanmak için şimdi